Divácké přijetí Deník z natáčení Postprodukční týdny Premiérový deník Deník zombivce

Postprodukční týdny 6

aneb

Nic nového pod sluncem

Po krátce odmlce způsobené vánočními svátky a upgradem na další nový rok se vám hlásím s dalšími novinkami z našeho hazardérského štábu. Přestože naše skupina sdružuje převážně cyniky kteří svátky neslaví, pracují od nevidím do nevidím a silvestra tráví ve střižně, našli se i tací, co pracovat odmítli. Tedy, oni tak docela neodmítli, zkrátka se vypařili :-). Já jim to mohl jen závidět, nejvíce ve chvíli kdy mě prvního vzbudil první z celé řady telefonátů.

V každém případě však doufám, že jste na stránkách nebo ve svých mailových zprávách od některého z nás zaznamenali naše speciální novoroční péefko, které je vyrobené z návrhů na plakáty. Jsou připraveny různé verze, i na lavičky a tramvaje, jak jsem již jednou inzeroval.

Co vám ještě dlužíme je krátký Film o filmu na stránkách, nějak se nám ho nedaří zprovoznit v patřičné kvalitě a musí se ještě upravit střihově. Snad už opravdu brzy dorazí, i s trailerem.

V tuto chvíli se jinak dolaďuje nasazování hudby, a také se vyrábějí počítačové efekty. Dělají na tom chlapci z ACE, kteří představují pomyslnou špičku v oboru, a také se nám pomalu rozjíždí mediální kampaň. Náplní mých unavených dnů je zajišťování koordinace mezi plátky a zajišťování rozhovorů. Bystřejší z vás možná zaznamenali článek Ondřeje Vosmíka v Cinemě, kam proniklo i foto spícího produkčního a autora Deníků zombivce Radka Hory.

Až Radek skončí, naváže na něj seriál historek z natáčení, za jejichž autentičnost vám ručím. Nezapomeňte, že jakákoliv podobnost s žijícími herci a členy štábu není náhodná, a jejich autor zůstane v anonymitě kvůli znesnadnění podávání žalob :-).

Pěkný start do nového roku!

Petr Macek