Divácké přijetí Deník z natáčení Postprodukční týdny Premiérový deník Deník zombivce

Postprodukční deník 13

aneb

Vzhůru na Abaton!

Také dnes povedu deník v duchu hudební složky Choking Hazardu, a to především kvůlivá dvěma věcem. Především se Vám všem chceme omluvit za drobné zdržení a zmatky, které se odehrály při spouštění klipu skupiny SEVEN "The Garden Pleasure". Díky netradičnímu formátu v jakém správce našich stránek klip nalezl, trvalo trochu déle než jsme ho rozchodili, ale nakonec se přeci jen povedlo. Patří za to dík i Vám, kteří jste do diskuse přispěli dobrými radami a pomocí. Takže i díky vám, hurá sem! Nutno dodat, že v klipu použité záběry z filmu nejsou ve finální verzi. Jsou brané z MiniDV, přepsané z HDCamu.

Hlavní událostí dnešního souhrnu novinek je ale představení soundracku. Ano, dlouho připravovaná snůška toho, co ve filmu uslyšíte, a i toho, co se do filmu nedostalo, proložené brzy nesmrtelnými hláškami už je za dveřmi. Slavnostní křest CD bude 18. 3. 2004. V pražském klubu Abaton se sejde štáb, herci a především hudebníci, kteří křest doprovodí živým vystoupením. Doga, Dolores Clan a jiní se představí v plné síle, nic jiného nečekáme ani od průvodce večerem Miroslava Nedobyla alias Kamila Švejdy, a jako host večera se objeví kmotr soundracku Blaze Bayley, ex zpěvák Iron Maiden.

Všichni z Vás jsou srdečně zváni, těm z vás kterým utekl večírek v Kainu nabízíme druhou šanci ke spatření ukázek z filmu a vystřižených scén. Vzhledem k mohutnosti akce jsou tentokrát prodávány vstupenky, v předprodejích Ticket Pro a Palace Cinemas (pokud si vstupenku koupíte v Palace Cinemas dostanete lístek na Choking Hazard zdarma)!

A nakonec, nikoliv však v poslední řadě pro Vás máme výsledky z hlasování o plakátech. Ve spolupráci s časopisem Cinema jsme zjistili následující: je to těsné, ale o chlup nad "svatou trojicí" zvítězila "skupinka zombivců". Zvolili jsme tedy filištínsky variantu c, a použijeme oba dva návrhy. Jakmile se mi dostanou do ruky, vaše oči budou první komu je ukážu.

Petr Macek