Divácké přijetí Deník z natáčení Postprodukční týdny Premiérový deník Deník zombivce

Patinovat!

Legenda o spícím produkčním

Petr Macek je produkční. Vyznačuje se bílou džínovou čepičkou, ležérním chováním a vědomím, že není produkční ale spisovatel. Některé zdroje mezi jeho charakteristiky též zahrnují nadmíru pozitivní vtah ke spánku. Stejně jako další vyvrácené mýty světové historie mezi které patří kupříklad podíl mimozemšťanů na stavbě egyptských pyramid nebo pravost sovětského praporu nad válečným Berlínem i tento bychom měli podrobit pečlivému vědeckému zkoumání. Jak tedy vznikla legenda o spícím produkčním?

Jako vždy stála u jejího zrodu fotografie. Stačil okamžik kdy Petr Macek unaven obvyklou ChH třicetihodinovou pracovní dobou nenašel ve volné chvilce ke spočinutí lepší podklad než figurínu s vydlabaným mozkem, zavřel oči a... Kdosi měl tu drzost a v ruce fotoaparát. Vražedná kombinace. Výrazná fotografie postavy sladce snící na ženě s mokvavě krvácející lebkou se z e mailu na e mail šířila jako stepní požár. A s ní se spolehlivostí tamtamem vybubnovávané zprávy šířila také legenda. Berte proto tento náš laboratorně nezaujatý rozbor jako varování před uspěchanými soudy druhých.

Poučení. Vyvarujte se pocitů, odposlechnutých fám a ničím nepodložených obvinění. Můžete ublížit těm, které máte rádi.

Dodatek. Na otázce jak je možné, že se spící Petr Macek objevuje hned na několika fotografiích z různých dní natáčení pracujeme a brzy budeme znát řešení.