Divácké přijetí Deník z natáčení Postprodukční týdny Premiérový deník Deník zombivce

4. týden

Tak jo, jsem opět zde se svoji pravidelně nepravidelnou snůškou zcela nepodstatných informací. Natáčení za dobu mé zaneprázdněnosti skončilo, takže historky jak jsem tlačil Mercedes do kopce postrádají aktuálnost a asi vás ani nezaujmou.. Také dotočná proběhla, zcela opomíjejíc, že některé scény se budou ještě později dotáčet. Uskutečnila se 15. října v Praze na Kampě, v Café Wigvam. Bylo to poslední regulérní natáčecí den, a tak několik členů štábu bylo poměrně unavených, ale z fotek které přijdou později poznáte, že jim to zas až tolik nevadilo. Přišli sem všichni, a na okamžik se stavil i Jaroslav Dušek. Vědomí v klimbajích pak udržoval Izzi, částečně z reproduktorů svou hudbou a částečně pak osobně, s žejdlíkem v ruce.

Také se o nás začalo psát. Velice pěkný článek napsal Roman Vojkůvka sem. Jasně, uznávám, že v některých věcech měl pravdu, ale za prodlužky sem fakt nemohl. A s tím spánkem to fakt není, ale opravdu není pravda :). Ostatně i kdyby, nebyl jsem sám. A to, co se mnou dělali, skutečně hraničí s jánevímčím! Ale ten článek je skutečně vypovídající, tak ho prolítněte. Byli jsme i v Lidovkách, Reflexu, Kinoboxu (tam v jednom záběru svačím, takže pomluva, že jsem nic jiného nedělal opět nabrala na intenzitě) a hezky o nás Ondřej Neff mluvil v Prima jízdě. To bylo předtím, než jsme ho zase zbytečně brzy vzbudili :).

No a teď, když jsem zase naplno v práci a nemusím být vzhůru 20 hodin denně (proto jsem občas spal a nemám z toho trauma) se budu snažit aktualizovat stránky častěji. Nějaký další fotky a by se měly objevit do týdne. Možná na nich bude i oholený Štěpán Kopřiva, a já nevím jak pro ostatní, ale pro mě to byl docela šok:)

Předběžně se uvažuje že první trailer by se mohl objevit už 13. listopadu, kdy jde do kin Jeepers Creepers 2. Takže se těšte, a o té herečce, co se o ní říká, že v tom hraje, zatím nikde nemluvte. Rádi bychom, aby to pro těch 10 lidí v republice co to nevědí zůstalo překvapením. Kuju

Petr Macek