Divácké přijetí Deník z natáčení Postprodukční týdny Premiérový deník Deník zombivce

Postprodukční deník Už ani nevím kolikátý

aneb

Před branami Moskvy

Po několikatýdenní přestávce, způsobené návalem úkolů od velkého režiséra a především změnou zaměstnání (ano, stal jsem se profesionální hyenou - zároveň tím odpovídám na otázku "s kým se Dobeš vyspal aby se dostal na stránky bulváru"), vám přináším čerstvou várku novinek přímo z velení. Nuže, chutě do toho!

Za dobu mého mlčení se toho přihodilo nemálo. Třeba jsme byli s filmem ve Zlíně, potažmo na jeho festivalu pro děti a mládež. Mým nejsilnějším zážitkem není ani tak to, že na promítání přišlo pětkrát tolik lidí než pořadatelé čekali, a museli jsme se přesunovat do většího sálu, ale především cesta samotná. Lépe řečeno pátrání po přesné poloze mezinárodního hotelu Moskva. Stejně jako Hitler, i naše Zlína neznalá delegace měla s dosažením Moskvy problémy, během cesty umrzala, a málem jí došly pohonné hmoty. Po dobytí kóty nás organizátoři ještě převeleli do jiného hotelu, ale střelivo došlo, a to už sem nepatří a vůbec. Na ručníku je napsáno Saloon, takže tak. Zlín jsme tedy přiřadili na seznam úspěchů. Aby ne, když se Marek směle účastnil panelu producentů, a během setkání kinařů na dotaz "Máte návrhy jak zlepšit propagaci dětských filmů?" začal směle propagovat Choking Hazard. A sklidil potlesk. Také rozhovory poskytl, a hlavně oznámil zahájení přípravných akcí na CHH 2. Nicméně, o tom později.

Nyní morbidní vsuvka.

Ta se také vztahuje k území Moravy, přesněji Uherského Hradiště, kde se budeme účastnit letní filmové školy. Toto město opět navštívila naše delegace, tentokrát ve složení scenárista Kopřiva a producent Narek Oganesjan. Připravovali nám tam půdu, aby to nedopadlo jako posledně. Cestou zpět se jim v tmavém lese přes cestu přehnala srna, a hnána touhou po získání role v zombie filmu, vrhla se producentskému vozu vstříc. Prudký smyk a řidičova duchapřítomnost dovolili autu vyhnout se kolizi, a všichni zúčastnění přežili. Je pouze na vás, jaký úhel pohledu zvolíte.

Váš názor na věc:

Dobře, že přežili
Špatně, že přežili


O projektu Festung Halali jste informováni díky naší soutěži o námět na pokračování, a o pravděpodobné účasti některých finalistů soutěže Česko hledá SuperStar také, takže se těmto zprávám a aktualitám o nich budeme věnovat až v nadcházejících Preprodukčních denících. Natáčení by mohlo vypuknout na jaře, takže se těšte a nezapomeňte že Choking Hazard 2: Festung Halali Coming Soon!

PS. Při psaní tohoto deníku nezemřela žádná srna, člen štábu, zombie, myslivec nebo zvíře. Šváb zemře až ve dvojce.