Divácké přijetí Deník z natáčení Postprodukční týdny Premiérový deník Deník zombivce

Postprodukční týdny 10

aneb

Bude se pre-oslavovat!

Jan Werich kdysi řekl, že "Lidé jsou jako olivy, to nejlepší ze sebe vydávají teprve když jsou pod tlakem". Marek Dobeš před pár dny naopak prohlásil, že "Lidé jsou jako hrušky, dole ztloustnou a pak odpadnou". Které z těchto mouder má šanci na nesmrtelnost poznáme teprve během let, nicméně Werich už má našlápnuto a zatím vede.

Začínáme vstupovat do fáze oslav. Trochu předčasných možná, ale lidská psychika potřebuje občas nahodit motor (Marek tomu říká "nahodit kola osudu"). V záplavě připravovaných předpremiérových akcí se jubilejní desátý deník skoro ztrácí. V plném proudu se chystá křest soundtracku, Kamilovi všichni držíme palce při moderování nominací Českého lva, a zatím nejblíže se zdá být premiéra traileru.

Ano, i on bude mít svoji vlastní slavnostní premiéru. Uskuteční se v neděli 8. února 04 od 20:00 v pražském rockovém klubu Kain (zvací letáček zde), který naleznete v Husitské ulici čp. 1. Mimo traileru tam také vůbec poprvé budete mít možnost vidět videoklip k filmu, jako bonbónek budete moci zhlédnou kultík "Byl jsem mladistvým intelektuálem" za přítomnosti tvůrců, a k tomu všemu vám nezahraje nikdo jiný než kapela Seven.

Proto neváhejte a navštivte tuto akci, členové štábu, těšíme se na vás! Nejste-li členy štábu, přijďte také, a může se stát, že se jimi stanete!

Právě mi telefonoval režisér a během rozhovoru spadl ze židle. Nemá se houpat. Dokonce seděl na dvou židlích, a ještě mu to bylo málo :). V souboji Werichem ztrácí další bod, a pokouší se to zachránit tvrzením, že Werich nebyl kulturista. Dobeš je, dočtete se o tom v březnovém čísle časopisu Muscle and Fitness.

Na Fantasy Planet, našem spřáteleném webu, najdete článek o filmu od Ondřeje Jireše. Speciální únorové-hororové číslo Ikarie máme také obsazené. Jen houšť. Muahahahaha... ehm... naschle v neděli na premiéře traileru.

Petr Macek


Režisér po přečtení deníku trvá na tom, že J. Werich BYL kulturista (což dokládal něčím, na co si teď nemůžu vzpomenout :-)).