Divácké přijetí Deník z natáčení Postprodukční týdny Premiérový deník Deník zombivce

Postprodukční deník 12

aneb

Borlice zatroubí!

Ano, je to přesně tak. Přesně jak říká náš letáček, velké věci se začnou na křivoklátsku dít poté, co se nočním lesem rozlehne troubení myslivecké borlice, zahajující hon. Těch několik prostých not však zdaleka není vše, co ve filmu uslyšíte. Kromě původní hudebního motivu Františka Fuky (najdete ho na jeho stránkách), se na hudební stránce filmu podepsalo i několik renomovaných spřátelených skupin.

Co tedy uslyšíte? Převážně tvrdší hudbu domácí provenience. Jako první se musím zmínit o Doze. Nejenom že její frontman Izzi si tu střihnul jednu z hlavních rolí, ale pro úvodní titulky nazpíval (vlastně přezpíval) i svůj hit "Torpédo". Speciální text pro Choking Hazard je skutečná lahůdka. Stejně výrazným prvkem filmu je i instrumentálka rockové kapely Seven, jejíž klip k filmu běží na Očku. Samozřejmě že o něj neochudíme ani Vás, přes tři minuty záběrů z filmu si můžete stáhnout TADY!

Kdo dál? Je toho fakt hodně, jen počkejte, prasknou vám bubínky. Vypsaná fiXa se přihlásí hned dvakrát, slovo si vezmou Monkey business (Roman Holý byl dokonce jeden z adeptů na zombivce), vpadne tam Dolores Clan následovaný Green Monster (už jen kvůli názvu nemohli chybět!), Dark Gamballe a proběhne i Dr. P.P.

Nechybí ale ani zahraniční klasika. Vždyť žádný film by nebyl úplný bez Boney M. Bude toho ale mnohem víc, takže se těšte. Za nedlouho se pochlubíme i soundtrackem, takže sledujte stránky a zvíte víc!

Petr Macek

PS. Musím se za autory co nejsrdečněji omluvit, že se nám nepovedlo umístit píseň Jiřího Schmitzera "Řekněte prdel". Snad ve druhém díle.