Galerie: Lovy v oboře: Oficiální grafika:

Choking Hazard - Soundtrack

Main Theme

František Fuka, Daniel Krob

František Fuka je bez přehánění jedna z nejvýznamnějších postav české filmové publicistiky a jeho překladatelská práce je taktéž dobře známá a ceněná. Výčet zaměření této všestranné osobnosti zde ovšem nekončí. Fuka rád zabrousí i do vod hudební kompozice (podobnost se slovem kompost je samozřejmě čistě náhodná), což využil už v krátkém filmu Byl jsem mladistvým intelektuálem (kde si vystřihl i roli knihkupce), pro který složil hudbu, a nyní i ve filmu Choking Hazard, na jehož soundtracku se také nemalou měrou podílel. Status legendy na poli tvorby her pro osmibitové počítače snad ani nemá cenu zmiňovat.

Daniel Krob byl sólovy kytarista skupin Ferat, Arakain a pak Kreyson. Roku 93 založil kapelu Zeus, která hrala jako předkapela Iron Maiden. V současné době působí v kapele Roswell s Michalem Penkem.
Jeho nejznámějsi autorské písně - Poslední den jsi má, Motýl, Stůj neodcházej, Noc.

Ke stáhnutí nabízíme ústřední motiv filmu Choking Hazard, složený Františkem Fukou, v poněkud rockovějším aranžmá Daniela Kroba.

Ukázka: Main Theme (cca 2,7 MB, bitrate: 192 kbps)

Oficiální internetové stránky Františka Fuky najdete na www.fuxoft.cz, na kterých najdete kompletní instrumentální soundtrack Choking Hazard.