Petr Macek

Petr Macek spatřil světlo světa v noci 23. dubna 1981. Co dělal až do roku 2003 není podstatné, jisté je jenom to, že se v tomto roce připojil k Marku Dobešovi a jeho rannému štábu, aby jim pomohl porodit Choking Hazard. Jako mnoho lidí sdružených v této skupině, i on je spisovatel (alespoň si to o sobě myslí), ale je ze svých kolegů pravděpodobně jediný, který si mohl dovolit hodit všechno ostatní za hlavu a věnovat se svému megalomanskému režisérovi naplno. K tomu, aby se stal jeho produkčním, to stačilo.

Star Trek : Q alternativa
Mark Stone : Ve stínu pravdy
Star Trek : Zrcadla
Choking Hazard : The Book
Mark Stone : Vnitřní záležitost

Kniha Choking Hazard vyšla 15. dubna 2004, ve stejný den, kdy byla distribuční premiéra "první české zombie komedie o hledání smyslu života" .Tento volný přepis filmu vyšel ve vydavatelství Netopejr, je k dispozici se dvěma sběratelskými obálkami, a 11. května proběhl i její slavnostní křest, kdy se její kmotrou stala filmová Femme fatale, herečka Dagmar Patrasová.


obálka č.1

plakát

obálka č.2

Také budoucnost se jeví jako světlá. Alespoň tedy dokud Petr Macek neopustí ochranná křídla svého guru Dobeše. Aby si ji zajistil, přislíbil tedy autorskou spolupráci i na připravovaném druhém dílu filmu a knize.